KURUMSAL
![Anneler Günü Gastronomi Workshop](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/ekran-goruntusu-2024-05-13-063057.png)
Anneler Günü Gastronomi Workshop
Sevgili Ege Otomotiv Derneği Üyeleri ve Değerli Aileleri, Anneler Günü yaklaşıyor ve bu özel günü unutulmaz kılmak için birlikte harika bir etkinlik düzenliyoruz! 18 Mayıs 2024 tarihinde, sizlerle birlikte "Anneler Günü Gastronomi Workshopında buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu muhteşem etkinlikte, Girit mutfağının lezzetlerini keşfedeceğiz! Sekiz cesur anne ve çocukları, Girit mutfağının eşsiz tariflerini, İdil Açık’ın rehberliğinde *İzmir Gastronomi Marka Atölyesinde pişirecekler. Ardından, pişen lezzetlerimizi Ege Otomotiv Derneği üyeleriyle birlikte tadacak ve puanlayacağız. En yüksek puanı alan anne ve çocuğu, muhteşem bir ödülle ödüllendireceğiz! *5000 TL nakit para* kazanma şansını kaçırmayın! Bu eğlenceli ve lezzet dolu etkinliğin ana sponsorluğunu *Kia Özdemirler* üstlenmektedir. Sponsorumuz sayesinde unutulmaz bir deneyim yaşayacağımızı garanti ediyoruz! Etkinliğimize, tüm Ege Otomotiv Derneği üyeleri ve değerli aileleri davetlidir. Bu özel günü birlikte kutlamak ve keyifli zaman geçirmek için bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz!
18 Mayıs 2024![Uluslararası İş Dünyası İzmir'de: Aile Şirketlerinin Geleceği Sempozyumu](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/79_1.png)
Uluslararası İş Dünyası İzmir'de: Aile Şirketlerinin Geleceği Sempozyumu
“Aile Şirketimi Çocuklarıma Devredebilecek Miyim?” “Çocuklarıma bir işyeri bırakabilme hayaliyle yıllarca çalıştım, onlar bu işi yapmak istemiyor!” “Çocuklar okulu bitirince bu işi beğenmezler, yapmak istemezler. Ne yapsam da onlar için işi cazip hale getirsem?” “Elektrikli Araçlar sektörü değiştiriyor, yakında sanayi sitelerine ihtiyaç kalmayabilir. Aile işletmesini ne yapsam da başka bir işe çevirsem?” BU SORULARDAN EN AZ BİRİNİ KENDİNİZE SORUYORSANIZ BU ETKİNLİĞİ KAÇIRMANIZ ÇILGINLIK OLUR! İyi haber şu ki bu sorulardan en az birini kendine soran tek kişi siz değilsiniz. Dünya Genelindeki milyonlarca işletme sahibi bu soruları kendine soruyor. EGE OTOMOTİV DERNEĞİ ULUSLARARASI İŞ DÜNYASININ ORTAK GLOBAL SORULARINA CEVAP ARAMAK İÇİN ONLARI İZMİR’DE BİRARAYA GETİRİYOR! Ege Otomotiv Derneği olarak, yalnızca üyelerimiz için değil, ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına katkı sağlayan tüm aile şirketlerinin geleceğini bu sempozyumda onlarla yeniden planlıyoruz. Ege otomotiv derneği olarak uluslararası iş insanlarını İzmir’de buluşturuyoruz. Toplumsal Dönüşüm Derneği ortaklığıyla ve Global Network International’ ın katkılarıyla 24 Nisan 2024’te İzmir Ticaret Odası Konferans Salonunda Saat 13:00 ile 18:00 arasında, çeşitli ülkelerden iş insanlarının ve uzmanların katılacağı “ULUSLARARASI İZMİR İŞ DÜNYASI SEMPOZYUMU: GELECEĞİN AİLE ŞİRKETLERİ” Adında bir etkinlik düzenliyoruz. Sempozyumda yeni tür liderlik, yeni iş modelleri, bakış açısı inovasyonu, iş ve özel hayat dengesi, aile işletmelerini büyütme, aile işletmelerini miras bırakma, geleceğin patronları X & Alfa Kuşakları ile iletişim, Stratejik Planlama, Proaktif Ekipler Yaratma ve Yönetme konuları ele alınacaktır. Bu konular ve daha fazlası hakkında ilham verici konuşmalar ve oturumlar İzmir İş Dünyasını ve geleceğin iş insanlarını bekliyor. Sempozyumda önceki dernek başkanımız Sayın Dr. Mustafa İduğ’un da aralarında olduğu toplam 6 konuşmacı bulunmaktadır. Bunlar Steve Hoke, David Smith, Katie Miller, Brenda Hollenbach, Prof. Dr. Julide Kesken. Ayrıca sempozyum yalnızca konuşmalardan ibaret değil ABD’li uzmanların gözetiminde gruplar halinde bir WORKSHOP (atölye çalışmalarını) da içeriyor. Kendi iş planlarını ve fikirlerini paylaşabilecekleri ve konuşabilecekleri interaktif etkinliklerde planlanmıştır. Katılımcılar işletmeleri hakkındaki planlarını veya düşüncelerini konunun uzmanlarına gösterebilecek ve onları paylaşabilecektir. Danıştığı konu hakkında da geri bildirim alabilecektir. Sempozyum ve Workshop ardından, İzmir’de yaşayan yabancı yatırımcıların da dahil olacağı bir akşam yemeği planlanmıştır. Bu bir iş dünyası tanışması, sosyalleşmesi ve bir Networking etkinliği olacaktır. Etkinliğe katılım için belirli bir yaş, sektör, meslek, tecrübe sınırı yoktur. Öğrenci katılımı uygundur. Katılımcı formunu doldurmuş olan herkes katılabilir ve katılımcılar için tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken www. egod.org.tr adresindeki etkinlikler sayfasına girip katılım formunu doldurmaktır. Tüm oturumlar İngilizce ve Türkçe Dillerinde olacak ve her ikisi için simultane tercüme imkânı olacaktır. Kayıt Olmak İçin Acele Edin! Dernek üyelerimiz başta olmak üzere, ülkemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve katılımınızı bekliyoruz. Mehmet Torun EGOD Yönetim Kurulu Başkanı
24 Nisan 2024![Cumhuriyetin 100. Yılında EGOD 29. Kuruluş Yıldönümü Olan 2024 Yılbaşını Muhteşem Bir Balo İle Kutladı](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/ekran-goruntusu-2023-12-22-222925.png)
Cumhuriyetin 100. Yılında EGOD 29. Kuruluş Yıldönümü Olan 2024 Yılbaşını Muhteşem Bir Balo İle Kutladı
Ege Otomotiv Derneği (EGOD), 29. Kuruluş yıldönümü ve yeni yıl balosu düzenledi. Cumhuriyetin 100. yılının da kutlandığı La Vie Nouvelle’da yapılan baloya EGOD’un geçmiş dönem başkanlarından olan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ da katıldı. EGOD üyelerinin yoğun bir katılım gösterdiği gecenin sunuculuğunu Eda Eren yaparken, Sunshine Band şarkıları ile geceye renk kattı. EGOD, 29. Yaşını düzenlediği görkemli bir balo ile kutladı. Baloda EGİAD Başkan Alp Avni Yelkenbiçer, EGİKAD Başkanı Şahika Aşkıner, USAD Başkanı Ömer Telcioğlu, İzmir Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan, 3. Sanayi Sitesi Başkanı Yalçın Dönmez ile 2. Sanayi Sitesi Başkanı Erol Çamkıran da yer aldı. Castrol, Er-Ol Otomotiv, Oto Uz, Oto Altay ana sponsorluğunda. Arkpet ve Alsancak 1924’ün katkıları ile Bayraklı Turan’da bulunan La Vie Nouvelle’da yapılan gece, vefat eden EGOD’un önde gelen üyelerinin gösterildiği bir video ile başladı. Sunshine Band’ın ritmik müzikleri ile gecede eğlenen EGOD üyeleri, Cumhuriyetin 100. yılı kutlarken, 2024 yılını da birlikte karşılamış oldu. 29. Yaş kutlama pastasının da kesildiği törende başta önceki dönem başkanları olmak üzere yönetim kurulu, denetim kurulu, danışma kurulu ve disiplin kurulu üyelerine de birer anı plaketi takdim edildi.
20 Aralık 2023![EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 4 Haziran 2021](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/img_20210602_142512_321_2.jpg)
EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 4 Haziran 2021
4 Haziran 2021 Cuma akşamı hafta sonu sohbetlerinde "Çocuklarda Alerji" hakkında tüm merak edilenleri Çocuk Alerjisi ve Astım Uzmanı Sayın Prof. Dr. Hasan YÜKSEL'den dinlemek üzere saat 21:00'de Zoom üzerinden buluşuyoruz. Sizi de bekleriz.
04 Haziran 2021![EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 14 Mayıs 2021](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/20210514_1.png)
EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 14 Mayıs 2021
EGOD'lu KADINLAR Buluşuyor! 14 Mayıs 2021 saat 21.00 de ücretsiz zoom etkinliğimizde bu haftaki konumuz 'Kozmik Enerji'. Anael Kozmik Enerji, Kozmik Enerji Magister Sibel Hekim ve Egod Kadın Kolları Komisyon Başkanı, Kozmik Enerji Magister Deniz Özçakırlar konuğumuz olacaktır.
14 Mayıs 2021![EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 07 Mayıs 2021](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/20210507-3_1.png)
EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor - 07 Mayıs 2021
EGOD'lu Kadınlar 07 Mayıs 2021 Cuma akşamı hafta sonu sohbetlerinde "Burun Estetiği" (Rinoplasti) hakkında tüm merak edilenleri Prof. Dr. Ali Vefa YÜCETÜRK'ten dinlemek üzere buluşuyor.
07 Mayıs 2021![EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor](https://www.egod.org.tr/imgs/150x100x2/20210424_1.png)
EGOD'lu Kadınlar Buluşuyor
EGOD'lu Kadınlar 24 Nisan 2021'de sunumunu Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Banu Yetişenlerin yapacağı "Boşanma Aşamasındaki Haklarımız Nelerdir?" konulu online cumartesi sohbetlerinde buluşuyor.
24 Nisan 2021