İZMİR TİCARET ODASI OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

53. Otomotiv ve diğer ulaşım araçları parçalarının imalatı, toptan ve perakende satış grubu komitesinin 2019 yılının ilk aylık olağan toplantısı derneğimiz yönetim kurulu ve sektör temsilcilerinin geniş katılımı ile gerçekleşti. Yeni yılın hayırlara vesile olması dilekleri ile toplantı öncesi bir de pasta kesildi.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz Bornova Oto Tamirciler Odası Başkanı Bülent İşçi, İzmir’deki Oto Sanayi Siteleri Başkanları,  EGOD yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ve sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı toplantıda sektörün sorunları ve sektörün İzmir Ticaret Odası’ndan beklentileri görüşüldü.

 

Toplantıya ev sahipliği yapan İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Mahmut Özgener ve İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Sayın Selami Özpoyraz katılımcıların sorunlarını dinledi. Sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Özgener ve Özpoyraz Bornova Oto Tamirciler Odası Başkanı Sayın Bülent İşçi’nin BOTSO AR-GE Merkezi’nin arıza tespit ve test cihazı yatırımı ihtiyacı olmasını belirtmesi üzerine destek sözü verdi.

08.01.2019

 

 

 

 

 

Ege Otomotiv Derneği
351 Sokak No:11 Kat:1 Daire:7
2.Sanayi Sitesi Bornova - İzmir
Tel: 0232 435 56 56