EGOD’dan Özgener’e Destek

Mahmut Özgener, geçtiğimiz hafta düzenlediği bir toplantı ile İzmir Ticaret Odası Başkan adaylığını açıkladı. İzmir iş dünyasının gündemi bir anda bu seçimlere kilitlendi. Özgener’in adaylığı büyük yankı uyandırırken, iş dünyası adaylığının ne kadar doğru bir karar olduğu düşüncesinde birleşti. Özgener’in adaylığı iTO yönetiminde de yankı buldu. Artık değişimin gerekli olduğuna inanan Yönetim Kurulu üyeleri istifa etmeye başladı. Önümüzdeki günlerde yeni istifaların da gündeme gelebileceği konuşuluyor.


 

İTO seçimlerinde her dönem etkin bir şekilde yer alan Ege Otomotiv Derneği (EGOD) üyeleri de bu seçimde Mahmut Özgener’i destekleme kararı aldı. Özgener’in otomotiv komitesinden Meclis üyesi olmak için yarışacak olması, ‘Otomotivci Başkan’ hayalı kuran dernek üyelerini heyecanlandırdı.

Kordon Yengeç Restoran’da bir araya gelen EGOD kurucuları ve mevcut yönetim kurulu üyeleri, geçmiş dönem Başkanı Mustafa İduğ’u iTO seçimlerinde koordinasyonu sağlamak için görevlendirirken, Özgener’e sadece otomotivde değil diğer komitelerde de destek olma kararı aldı.

EGOD üyeleri ile tanışan ve projelerini anlatan Özgener de destek için çok teşekkür etti.

Özgener, İTO üyeleri ve İzmir için ortak akıl, ekip çalışması, yerel ve merkezi yönetimle iyi ilişkiler kurarak katma değer yaratacak projeleri hayata geçireceğini söyledi.

Nisan ayında yapılacak seçimler oldukça hareketli ve sürpriz gelişmelere açık görünüyor.
Seçimin sonucunu bütün İzmirliler olarak heyecanla bekliyoruz. 

Haber: Murat Şahin 19.01.2018 Milliyet Ege

 

Ege Otomotiv Derneği
351 Sokak No:11 Kat:1 Daire:7
2.Sanayi Sitesi Bornova - İzmir
Tel: 0232 435 56 56